Zakupy on-line

Sprzedaż internetowa jaką znamy z Polski….można powiedzieć, że w Kanadzie nie istnieje. Sklepów on-line jest zdecydowanie mniej, są to głównie sklepy dużych sieci stacjonarnych z poszerzoną ofertą produktów. Kupowanie produktów spożywczych z dostawą do domu jest ograniczone do dużych miast i nie należy do najtańszych.
Poniżej lista sklepów oferująca wysyłkę do domu lub odbiór w sklepie:
Można również korzystać z zagranicznych sklepów on-line, np. z USA, jednak należy pamiętać, że czasem jest dodatkowa opłata, tzw. import fee, że dolar amerykański jest 30% droższy oraz że nie wszystkie sklepy będą chciały wysłać swój produkt do Kanady. W takim przypadku, mieszkając blisko granicy można skorzystać z firmy, która swoje oddziały ma przy przejściach granicznych. Paczkę wysyła się do tej firmy, a potem należy tylko do nich podjechać i paczkę odebrać. Trzeba pamiętać, że obywatele polscy potrzebują wizę, by wjechać na terytorium USA. Więcej o takiej firmie znajdziecie tutaj.
Linki, które mogą Cię zainteresować:

4 Replies to “Zakupy on-line”

    1. Dziękuję, Obecnie przerwa wakacyjna, ale w okolicach sierpnia można spodziewać się kolejnych postów. Zapraszam

    1. nie wiem, to pytanie do amazon. Czesto kupuje z amazon, co prawda nie e-booki ale inne rzeczy i oplaty sa rezne, raz sa, a raz ich nie ma. W moim przypadku wszystko zalezy czy wysylka jest z CA USA czy Chin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.