Zakupy on-line

Sprzedaż internetowa jaką znamy z Polski….można powiedzieć, że w Kanadzie nie istnieje. Sklepów on-line jest zdecydowanie mniej, są to głównie sklepy dużych sieci stacjonarnych z poszerzoną ofertą produktów. Kupowanie produktów spożywczych z dostawą do domu jest ograniczone do dużych miast i nie należy do najtańszych.

 

Poniżej lista sklepów oferująca wysyłkę do domu lub odbiór w sklepie:

 

Spożywcze i nie tylko

 

Zabawki i dla dzieci

 

Ciuchy i ciuszki

 

Elektronika

 

Do domu i nie tylko

 

Budowlane

 

Wszystko

 

Porównywarka cen to Shopbot.

 

Można również korzystać z zagranicznych sklepów on-line, np. z USA, jednak należy pamiętać, że czasem jest dodatkowa opłata, tzw. import fee, że dolar amerykański jest 30% droższy oraz że nie wszystkie sklepy będą chciały wysłać swój produkt do Kanady. W takim przypadku, mieszkając blisko granicy można skorzystać z firmy, która swoje oddziały ma przy przejściach granicznych. Paczkę wysyła się do tej firmy, a potem należy tylko do nich podjechać i paczkę odebrać. Trzeba pamiętać, że obywatele polscy potrzebują wizę, by wjechać na terytorium USA. Więcej o takiej firmie znajdziecie tutaj.

Jeśli uważasz, że posty na blogu, jak i grupa na Facebook są przydatne i miał(a)byś ochotę postawić mi kawę czy piwo, to teraz możesz to zrobić poprzez przycisk “Buy Me a Coffee”. Dziekuję! 🙂

Buy Me a Coffee

Dlaczego eKanada?

Jesteśmy młodą polonią kanadyjską, która przeszła przez emigrację dość niedawno i jak nikt inny wie, jak bardzo skomplikowany to proces i jak bardzo wszystko zależy od szczegółów.

Konsultacje już od 0$

Darmowa konsultacja, jeśli kwalifikujesz się z powodu wykonywanego zawodu.

w 24h Powinieneś dostać email, sprawdź proszę folder SPAM.

Sesja informacyjna!