IELTS/CELPIP

Mamy przyjemność przedstawić Wam TodayCanada, które powstało dla wszystkich chętnych do nauki angielskiego.
Jej celem jest pomoc nie tylko w opanowaniu języka, by móc się nim posługiwać w życiu codziennym, ale również pomoc w zdobyciu upragnionego stałego pobytu poprzez przygotowanie do egzaminów językowych. Dorota jako nauczyciel angielskiego z prawie 20-letnim stażem oferuje profesjonalną pomoc w nauce, zajęcia online dostępne o każdej porze dnia, elastyczny grafik, zajęcia ciekawe i z życia wzięte, pomoc przy egzaminie, jakiej nie otrzymasz nigdzie indziej jako, że jest oficjalnym trenerem TOEFL i zna wszystkie “haczyki” zakopane w tych egzaminach. Nauka angielskiego a przygotowanie do egzaminu to dwie różne sprawy dla niej – to tak jak z nauką jazdy, a zdaniem egzaminu na prawo jazdy.


TodayCanada oferuje:
– sprawdzenie poziomu języka
– nauka angielskiego na każdym poziomie
– przygotowanie do egzaminów CELPIP General Celpip LS, IELTS General i IELTS Academic
– lekcje online indywidualne lub grupowe
– tłumaczenia nieprzysięgłe np. Resume, Cover Letter etc.
– tworzenie Resume i Cover Letter
– edycja tekstów


W sprawie oszacowania cen i długości kursów proszę o kontakt z TodayCanada. Ceny są uzależnione od długości lekcji, rodzaju egzaminu itp. Zapraszam na swój insta @TodayCanada_ oraz FB Today Canada English for Everyone.


Nie zapomnij wspomnieć, że przychodzisz ze strony eKanada!! 🙂

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dlaczego eKanada?

Jesteśmy młodą polonią kanadyjską, która przeszła przez emigrację dość niedawno i jak nikt inny wie, jak bardzo skomplikowany to proces i jak bardzo wszystko zależy od szczegółów.

Konsultacje już od 0$

Darmowa konsultacja, jeśli kwalifikujesz się z powodu wykonywanego zawodu.