Justyna Dzioch – Konsultant Imigracyjny

Justyna jest Regulowanym Kanadyjskim Konsultantem Imigracyjnym (RCIC) i uzyskała dyplom z Prawa Imigracyjnego na Uniwerystecie Kolumbii Brytyjskiej. Justyna posiada rownież tytuł magistra z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Na podstawie własnego doświadczenia, zdała sobie sprawę jak przytłaczający i stresujący może być proces imigracji. Podczas kiedy Justyna szukała opcji przedłużenia swojego pobytu po programie International Experience Canada, dostrzegła, że istnieje potrzeba rynku na ucziwych i kompetentnych konsultantów. Na tej podstawie sama postanowiła zostać jednym z nich.
Jej osobiste doświadczenia dają jej klientom poczucie, że Justyna doskonale wie, jak to jest być na ich miejscu. Justyna pomaga w realizacji marzeń I nawiguje klientów w bardzo złożonym procesie imigracyjnym. Jej pasja do ludzi I empatia sprawiają, że cały proces nie wydaje się tak przytłaczający. Justyna mówi biegle po polsku I angielsku.
Zapraszam do kontaktu.

 

Jeśli uważasz, że posty na blogu, jak i grupa na Facebook są przydatne i miał(a)byś ochotę postawić mi kawę czy piwo, to teraz możesz to zrobić poprzez przycisk “Buy Me a Coffee”. Dziekuję! 🙂

Buy Me a Coffee

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dlaczego eKanada?

Jesteśmy młodą polonią kanadyjską, która przeszła przez emigrację dość niedawno i jak nikt inny wie, jak bardzo skomplikowany to proces i jak bardzo wszystko zależy od szczegółów.

Konsultacje już od 0$

Darmowa konsultacja, jeśli kwalifikujesz się z powodu wykonywanego zawodu.

w 24h Powinieneś dostać email, sprawdź proszę folder SPAM.

Sesja informacyjna!