Sesja Informacyjna

 Indywidualne online spotkania informacyjne “Od czego zacząć emigrację do Kanady” oraz “Pierwsze kroki w Kanadzie”.

 

Wiem jak ogrom informacji potrafi przytłoczyć, podczas spotkania odpowiadam na wszystkie twoje pytania jak również porządkuje wiedzę!

 

Jesli jesteś zainteresowany/a proszę wypełnij najlepiej jak potrafisz formularz z linku poniżej, da mi to szansę poznać Twoj profil.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4-VWKekvRz7mWqd8JDiaPp3z7iOWNYgICP6joOneCarO-gw/viewform

 

W między czasie przygotuj proszę listę pytań i wyslij na email: pytania@ekanada.pl

 


W sesji “Od czego zacząć emigrację do Kanady” Od czego zacząć cały proces. Wyjaśniam jak wszystko działa i na co zwrócić największą uwagę. Podczas tej sesji dowiesz się wszystkiego co powinieneś/powinnas wiedzieć planując swoją przyszłość/prace w Kanadzie! Dzieki tej sesji zaoszczedzisz dziesiatki godzin na googlowaniu i wyszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytania. Czas sesji to maksymalnie 40min.W sesji “Pierwsze kroki w Kanadzie” Odpowiadam na wszystkie Wasze pytania związane z przeprowadzka. Gdzie najlepiej szukac pracy w danym zawodzie. Jak znaleźć przedszkole. Czym różnią sie tutejsze mieszkania i tutejszy wynajem od tego co już znasz z europy. Gdzie załatwić kartę zdrowia. Jak znaleźć lekarza. Poprostu wszystko co musisz wiedzieć, czym zajac sie zaraz po przyjezdzie do Kanady! Czas sesji to maksymalnie 30min.

 

Połącz obie sesje! Sesja “Od czego zacząć emigrację do Kanady” oraz “Pierwsze kroki w Kanadzie” w jednym pakiecie i podczas jednego spotkania. Czas sesji to około 60min.

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dlaczego eKanada?

Jesteśmy młodą polonią kanadyjską, która przeszła przez emigrację dość niedawno i jak nikt inny wie, jak bardzo skomplikowany to proces i jak bardzo wszystko zależy od szczegółów.

Sesja informacyjna, która uporządkuje ogrom informacji!

Jeśli zdobyta wiedza Cię przytłacza, sprawdź nasze usługi i zapisz się na sesje informacyjną.

w 24h Powinieneś dostać email, sprawdź proszę folder SPAM.