Transfery pieniężne

Najlepszą obecnie opcją przelewu pieniędzy za granice jest skorzystanie z Wise. Co to jest Wise? 

Wise to globalna firma technologiczna, która opracowuje najlepszy sposób na przekazywanie pieniędzy na całym świecie. 

Ponad 10 milionów osób i firm przestało korzystać z banków, PayPal i tradycyjnych dostawców, ponieważ Wise jest tańszy, szybszy i łatwiejszy. Ogromne firmy i banki również korzystają z technologii Wise; całkowicie nowa transgraniczna sieć płatności, która pewnego dnia będzie zasilać pieniądze bez granic dla wszystkich i na całym świecie. 

Ponad pięć milionów osób korzysta z Wise, który co miesiąc przetwarza ponad 5 miliardów funtów, oszczędzając klientom ponad 1 miliard funtów rocznie. 

Misja Wisa
Pieniądze bez granic – błyskawicznie, wygodnie, przejrzyście i w końcu za darmo. Dostarczamy pieniądze ludziom i firmom w ich coraz bardziej globalnym życiu – aby płacić, otrzymywać zapłatę, wydawać, w dowolnej walucie, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz. 

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z ich usług to pierwszy transfer do 800$CAD może być darmowy. Wszystko co musisz zrobić to:
1) nacisnąć baner poniżej
2) wrócić na stronę eKanada i poprzez kontakt form wysłać prośbę o specjalny link zniżkowy, poprzez który musisz dokonać rejestracji w serwisie Wise.

Jeśli uważasz, że posty na blogu, jak i grupa na Facebook są przydatne i miał(a)byś ochotę postawić mi kawę czy piwo, to teraz możesz to zrobić poprzez przycisk “Buy Me a Coffee”. Dziekuję! 🙂

Buy Me a Coffee

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dlaczego eKanada?

Jesteśmy młodą polonią kanadyjską, która przeszła przez emigrację dość niedawno i jak nikt inny wie, jak bardzo skomplikowany to proces i jak bardzo wszystko zależy od szczegółów.

Konsultacje już od 0$

Darmowa konsultacja, jeśli kwalifikujesz się z powodu wykonywanego zawodu.